Користувачів: 0
Головна » 2015 » Жовтень » 10 » Вдалий старт районної Спартакіади
23:29
Вдалий старт районної Спартакіади

9 жовтня 2015 року відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів Лубенського району в залік районної Спартакіади. Захищати честь нашої школи поїхали найкращі учні, які показали кращі результати в шкільній Спартакіаді. З молодшої групи: Прокопенко Олег, Панченко Діана, Панасенко Станіслав, зі старшої вікової категорії: Далада Максим, Арсененко Руслан і Симоненко Валерія.

Чемпіонкою змагань серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції 1000 м. стала Панченко Діана, з результатом – 4,05с. Також чемпіоном серед хлопців молодшої вікової групи став Прокопенко Олег, з результатом – 3,14с

Серед юнаків старшої групи  третє місце посів Далада Максим з результатом – 3,17с.

За підсумками командного заліку команда нашої школи зайняла ІІІ місце.

Вітаємо наших учнів з перемогою і бажаємо подальших успіхів на обласних змаганнях в місті Пирятин.

Переглядів: 102 | Додав: artemmischenko | Рейтинг: 0.0/0