Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Вдалий старт районної Спартакіади
15:45
Вдалий старт районної Спартакіади

6 жовтня 2017 року відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів Лубенського району в залік районної Спартакіади. Захищати честь нашої школи поїхали найкращі учні, які показали кращі результати в шкільній Спартакіаді. З молодшої групи: Панасенко Станіслав  і Федченко Марія, зі старшої вікової категорії: Прокопенко Олег і Панченко Діана

Чемпіонкою змагань серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції 1000 м. стала Федченко Марія, з результатом – 3.45 с.  Серед хлопців молодшої вікової групи ІІ місце посів Панасенко Станіслав, з результатом – 3,12 с.

Чемпіонокою серед дівчат  старшої вікової категорії стала Панченко Діана, з результатом – 3.48, ІІ  місце зайняла Федченко Марія – 3.52с. Серед юнаків ІІ місце зайняв Прокопенко Олег  – 2.58 с.

За підсумками командного заліку команда нашої школи зайняла І місце.

Також вдалим був виступ наших спортсменів на обласних змаганнях в місті Пирятин, де вони захищали честь Лубенського району і за результатами командного заліку посіли почесне ІІІ місце.

Вітаємо наших учнів з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 71 | Додав: semenenko03061993 | Рейтинг: 0.0/0